Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
LYŽAŘSKÝ KURZ: 1 V + Bá Hu Šc Šr
Nepřítomné třídy |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
1 |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
V |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
KURZ |
Nepřítomní učitelé |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Brabencová Martina |
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
- |
Čapek Miloš |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
Hudečková Zuzana |
- |
- |
- |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
Máchová Štěpánka |
- |
- |
.. |
.. |
- |
Kb |
- |
.. |
|
Pergeltová Drahomíra |
.. |
.. |
- |
.. |
Su |
- |
|
|
|
Říhová Jana |
.. |
.. |
Ře |
.. |
Ms |
- |
- |
- |
- |
Semerádová Eva |
.. |
.. |
- |
- |
Čp |
Čp |
- |
- |
- |
Šrámková Monika |
- |
.. |
.. |
- |
Fj |
.. |
- |
- |
- |
Švancar Petr |
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
- |
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd |
I |
5 |
TEV |
Chl |
|
odpadá |
|
(Šc) |
5 |
TEV |
Dív |
|
odpadá |
|
(Bá) |
6 |
TEV |
Chl |
|
odpadá |
|
(Šc) |
6 |
TEV |
Dív |
|
odpadá |
|
(Bá) |
|
II |
1 |
TEV |
Dív |
|
odpadá |
|
(Bá) |
1 |
TEV |
Chl |
|
odpadá |
|
(Šc) |
2 |
TEV |
Dív |
|
odpadá |
|
(Bá) |
2 |
TEV |
Chl |
|
odpadá |
|
(Šc) |
5 |
FYZ |
|
2A |
supluje |
Su |
(Pg) |
6 |
DEJ |
|
2B |
supluje |
Kb |
(Má) |
|
III |
2 |
DEJ |
|
2F |
přesun << |
Kb |
z 6. hod |
2 |
CJL |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 3. hod |
3 |
CJL |
|
2F |
přesun << |
Be |
z 2. hod |
3 |
TEV |
Dív |
|
odpadá |
|
(Bá) |
3 |
TEV |
Chl |
|
odpadá |
|
(Šc) |
4 |
ANJ |
AjVa |
2A |
změna |
Val |
|
5 |
NEJ |
NjŘí |
2B |
spojí |
Ms |
(Ří) |
6 |
FYZ |
|
FYZ |
přesun << |
Ča |
z 20.3. 5. hod |
6 |
DEJ |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
|
IV |
8 |
ZMP |
|
|
odpadá |
|
(Má) |
9 |
OBV |
|
|
přesun >> |
|
na 18.3. 4. hod |
|
1 |
2. hod, 7. hod, 6. hod, 1. hod, 5. hod, 3. hod, 8. hod, 4. hod, 9. hod Kurz (výuka mimo školu) |
|
V |
6. hod, 1. hod, 4. hod, 7. hod, 2. hod, 8. hod, 5. hod, 3. hod, 9. hod Kurz (výuka mimo školu) |
|
VI |
1 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(Se) |
3 |
NEJ |
NjŘí |
3C |
spojí |
Ře |
(Ří) |
8 |
INF |
CheS |
ICT |
výměna << |
Ho |
z 12.3. 8. hod |
8 |
INF |
CheL |
|
výměna >> |
|
na 12.3. 8. hod |
9 |
INF |
CheS |
ICT |
výměna << |
Ho |
z 12.3. 9. hod |
9 |
INF |
CheL |
|
výměna >> |
|
na 12.3. 9. hod |
|
3 |
4 |
ZSV |
|
3A |
přesun << |
Sp |
z 20.3. 8. hod |
4 |
TEV |
Chl |
|
odpadá |
|
(Šc) |
4 |
TEV |
Dív |
|
odpadá |
|
(Bá) |
5 |
SCM |
aSCM |
2D |
supluje |
Čp |
(Se) |
6 |
SCM |
aSCM |
2D |
supluje |
Čp |
(Se) |
8 |
FYZ |
AjKr |
FYZ |
navíc |
Ča |
|
9 |
FYZ |
AjKr |
FYZ |
přesun << |
Ča |
z 26.3. 9. hod |
|
VII |
1 |
CJL |
AjKr |
|
odpadá |
|
(Pg) |
2 |
ANJ |
AjVa |
2D |
přesun << |
Val |
z 20.3. 8. hod |
2 |
ANJ |
AjKr |
JAZ |
přesun << |
Kr |
z 20.3. 8. hod |
2 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(Šr) |
4 |
FYZ |
|
FYZ |
navíc |
Ča |
|
4 |
NEJ |
Nej |
|
odpadá |
|
(Ří) |
4 |
FRJ |
Frj |
|
odpadá |
|
(Pg) |
5 |
SCM |
aSCM |
2D |
supluje |
Čp |
(Se) |
6 |
SCM |
aSCM |
2D |
supluje |
Čp |
(Se) |
8 |
FYZ |
AjVa |
|
přesun >> |
|
na 12.3. 8. hod |
9 |
FYZ |
AjKr |
|
přesun >> |
|
na 27.2. 9. hod |
|
4 |
1 |
NEJ |
NjŘí |
|
odpadá |
|
(Ří) |
2 |
CJL |
|
1A |
přesun << |
Be |
z 22.3. 5. hod |
2 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(Se) |
3 |
SCB |
aScb |
|
odpadá |
|
(Má) |
4 |
SCB |
aScb |
|
odpadá |
|
(Má) |
|
VIII |
3 |
SCB |
aScb |
|
odpadá |
|
(Má) |
4 |
SCB |
aScb |
|
odpadá |
|
(Má) |
5 |
ANJ |
AjFj |
1C |
supluje |
Fj |
(Šr) |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
1
|
Hodina: 1. - 9. hod, Učitel: Šrámková Monika, Švancar Petr
|
|
V
|
Hodina: 1. - 9. hod, Učitel: Brabencová Martina, Hudečková Zuzana
|
|